За тиждень ОСР ДТЕК Мережі повернули світло до понад 400 тисяч осель у столиці та двох областях
Найбільше – на Дніпропетровщині, де минулого тижня фахівці змогли повернути електропостачання у 150,6 тисяч осель. Ворог продовжує обстріли Дніпропетровської області, через що регулярно пошкоджуються електромережі, а мешканці області лишаються без світла.
У свою чергу в столиці вдалося повернути світло в оселі понад 140 тисяч родин місцевих мешканців після масованої ворожої атаки 15 червня.
На Донеччині за 15-21 червня, попри вкрай важку ситуацію, вдалося виконати низку ремонтів та повернути електрику у 111,5* тисяч домівок.
«Ворог продовжує атакувати нашу енергосистему. Попри масштабні руйнування, безпекові виклики та втому ми продовжуємо працювати та відновлювати електроживлення. З початку повномасштабного вторгнення ми повернули світло вже понад 46,3 млн* родин Київщини, Дніпропетровщини, Одещини, Донеччини та міста Київ. В деяких населених пунктах, наближених до зони бойових дій, ми повертали світло вже десятки разів», – зазначила Аліна Бондаренко, генеральна директорка ДТЕК Мережі.
Енергетики ОСР ДТЕК Мережі роблять все можливе, щоб максимально швидко усувати пошкодження. Вони приступають до робіт відразу щойно отримують дозвіл та доступ до місця пошкодження від ЗСУ та ДСНС.
* з урахуванням, що деяким клієнтам повертали світло вже десятки разів.