some-alt
Головна Новини Прес-релізи За три доби фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі відновили електропостачання у 443 населених пунктах області

За три доби фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі відновили електропостачання у 443 населених пунктах області

На Київщині частина населених пунктів залишилися без світла внаслідок негоди, яка вирувала протягом 29-31 серпня. Фахівці ДТЕК Київські регіональні електромережі працювали три доби, щоб відновити електропостачання в постраждалих від негоди районах. Станом на ранок 31 серпня відновили роботу 173 повітряних ліній 6-10 кВ та 4128 трансформаторних підстанцій. Електропостачання повернули у 186 міст і сіл, які були знеструмлені повністю та у 257, що постраждали частково.

Особливо постраждали Баришівський, Броварський та Вишгородський енерговузли. Гроза, злива та шквальний вітер спричинили відключення та обриви 238 повітряних ліній напругою 6-10 кВ та 5318 трансформаторних підстанцій. Знеструмлено було 241 населений пункт повністю та 349 — частково.

В ніч з 30 на 31 серпня в регіоні працювали близько 70 аварійних бригад ДТЕК Київські регіональні електромережі. До ранку вони відновили електропостачання для більшості клієнтів. Знеструмленими ще залишаються 55 населених пунктів повністю та 92 — частково. Після негоди пошкодженими залишаються 65 ліній електропередачі 6-10 кВ, і 1190 трансформаторних підстанцій. Роботи ускладнювались величезною кількістю аварійних дерев та гілок, які через негоду впали на лінії електропередач або перегородили шлях для проїзду на місце аварії.

«ДТЕК — надійна, відповідальна компанія, яка турбується про своїх клієнтів. Ми направили всі сили та ресурси для боротьби зі стихією та повернення комфорту в кожну домівку нашого клієнта. До ліквідації аварій залучені близько 210 наших спеціалістів. Наразі додатково направляємо бригади у найбільш постраждалі від негоди райони», — зазначив генеральний директор ДТЕК Київські регіональні електромережі Віталій Шайда.

Оперативно-виїзні бригади ДТЕК Київські регіональні електромережі працюють в посиленому режимі, щоб якнайшвидше відновити подачу електроенергії в постраждалі райони.

ДТЕК Київські регіональні електромережі просить мешканців області бути обережними, не наближатися до оголених проводів та обірваних ліній.

Інформацію про аварійні відключення можна перевірити на сайті компанії в розділі «Немає електроенергії?». Якщо ваша адреса там є, — спеціалісти вже знають про відключення і відновлюють електропостачання. Якщо ви не знайшли свою адресу — повідомте про відключення у зручний спосіб: через мобільний додаток «Мережі онлайн» (додаток доступний в AppStore та Google Play Market), чат-бот у Viber і Telegram або приватні повідомлення на сторінці ДТЕК Київські регіональні електромережі у Facebook.

23 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Мережі створили Офіс цифрової трансформації
23 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкт ДТЕК Дніпровські електромережі
22 червня 2026
Теплова енергетика За тиждень ОСР ДТЕК Мережі повернули світло до понад 400 тисяч осель у столиці та двох областях
19 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкти Дніпропетровщини
18 червня 2026
Теплова енергетика На шляху до енергетики: 11 підлітків Благодійного фонду «Шанс на зміни» відвідали ДТЕК Київські електромережі
17 червня 2026
Теплова енергетика Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі заживили 139 населених пунктів Дніпропетровщини після атаки на енергооб’єкт
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Київські електромережі повернув світло до усіх столичних осель після ворожого обстрілу
15 червня 2026
Теплова енергетика ОСР ДТЕК Мережі за тиждень повернули світло у понад 300 населених пунктів, знеструмлених обстрілами
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК повернув світло до 105 тисяч столичних осель після ворожого обстрілу
12 червня 2026
Теплова енергетика Плюс 824 енергонезалежних українців з початку року: як правильно підключити СЕС до мережі