some-alt
Головна Новини Прес-релізи Зелене місто: працівники ДТЕК Дніпровські електромережі висадили близько 400 дерев в Дніпрі та області

Зелене місто: працівники ДТЕК Дніпровські електромережі висадили близько 400 дерев в Дніпрі та області

Теплова енергетика06 Листопада 2020
Майже 400 нових дерев висадили працівники ДТЕК Дніпровські електромережі. Акцію з озеленення провели у Дніпрі, Нікополі, Кам’янському, Кривому Розі, а також інших містах та районах області. Таким чином компанія долучилася до комплексної програми з озеленення міст та всесвітньої  боротьби зі змінами клімату.
Зелене місто: працівники ДТЕК Дніпровські електромережі висадили близько 400 дерев в Дніпрі та області

«ДТЕК — соціально відповідальний бізнес. Висадка зелених насаджень — це продовження глобальної та системної політики ДТЕК зі сталого розвитку в рамках Глобального договору ООН — боротьба зі змінами клімату. За останні 5 років в рамках проєкту ДТЕК «Зелене місто» на території Дніпропетровської області висадили понад 4,5 тисячі дерев. Це наш внесок у збереження навколишнього середовища й формування екологічного майбутнього для нових поколінь», — відзначив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

Під час акції працівники ДТЕК Дніпровські електромережі компанії висадили сосни, берези, липи та декоративну катальпу, а також туї та ялівець. Дотримувалися усіх карантинних норм: працювали у масках та зберігали соціальну дистанцію у 1,5 метри. Так, близько головного офісу компанії у Дніпрі висадили близько 30 саджанців дерев. Молоденькими соснами прикрасили територію біля нової підстанції «Наддніпрянська». А Центр обслуговування клієнтів у середмісті — кущами ялівцю.

«Саджанці — з місцевих лісгоспів. Листопад — оптимальний період для їхньої висадки. Так вони скоріше приживуться та довго радуватимуть мешканців своєю красою», — каже еколог ДТЕК Дніпровські електромережі Алла Павлова.

Відповідальне ставлення до ресурсів та екологічної безпеки — один з пріоритетів стратегії ДТЕК Дніпровські електромережі. Вже кілька років поспіль компанія бере участь у волонтерських проєктах ДТЕК «Зелене місто» та «Чисте місто». Традиційно навесні співробітники прибирають від сміття посадки, балки, парки, прибережні зони в містах області, а восени — саджають дерева. За останні п’ять років в рамках проєкту «Зелене місто» компанії ОСР ДТЕК Мережі висадили понад 5 тисяч дерев в Дніпропетровській, Київській, Донецькій та Одеській областях.

У 2007 році ДТЕК став учасником Глобального договору ООН — найбільшої у світі ініціативи зі сталого розвитку, яка об’єднує 9200 компаній та організацій зі 166 країн світу. Суть договору — в добровільному дотриманні 17 цілей розвитку. Вони поділені на три групи: environment, social, governance. Цілі ООН в галузі сталого розвитку інтегровані в стратегію ESG ДТЕК. У блоці Environment — ДТЕК Мережі — є відповідальними за боротьбу зі змінами клімату.

23 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Мережі створили Офіс цифрової трансформації
23 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкт ДТЕК Дніпровські електромережі
22 червня 2026
Теплова енергетика За тиждень ОСР ДТЕК Мережі повернули світло до понад 400 тисяч осель у столиці та двох областях
19 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкти Дніпропетровщини
18 червня 2026
Теплова енергетика На шляху до енергетики: 11 підлітків Благодійного фонду «Шанс на зміни» відвідали ДТЕК Київські електромережі
17 червня 2026
Теплова енергетика Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі заживили 139 населених пунктів Дніпропетровщини після атаки на енергооб’єкт
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Київські електромережі повернув світло до усіх столичних осель після ворожого обстрілу
15 червня 2026
Теплова енергетика ОСР ДТЕК Мережі за тиждень повернули світло у понад 300 населених пунктів, знеструмлених обстрілами
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК повернув світло до 105 тисяч столичних осель після ворожого обстрілу
12 червня 2026
Теплова енергетика Плюс 824 енергонезалежних українців з початку року: як правильно підключити СЕС до мережі