some-alt
Головна Новини Прес-релізи Енергетики ДТЕК оновили до зимового сезону 122 км електроліній Дніпропетровщини

Енергетики ДТЕК оновили до зимового сезону 122 км електроліній Дніпропетровщини

Теплова енергетика11 Листопада 2022
ДТЕК Дніпровські електромережі робить все можливе для надійної роботи енергосистеми Дніпропетровщини в осінньо-зимовий період. Для цього провели технічне оновлення обладнання 130 енергооб'єктів регіону й 122 км електроліній та усунули 26 тисяч пошкоджень.

На Дніпропетровщині відбулося виїзне засідання ради оборони області.У зустрічі взяли участь енергетики, газовики, голови міст та районних адміністрацій, ОДА, поліція та ДСНС.

Російські війська продовжують наносити масові терористичні удари по цивільній та енергетичній інфраструктурі. Не зважаючи на складну ситуацію та постійну загрозу, працівники ДТЕК Дніпровські електромережі продовжують робити все можливе для підтримання надійної роботи енергосистеми та стабільного проходження сезону холодів.

«Група ДТЕК — відповідальний бізнес, партнер суспільства і держави. На підготовку до осінньо-зимового періоду спрямували усі фінансові та технічні ресурси, якими компанія завдячує стимулюючому RAB-регулюванню. До початку сезону провели технічне оновлення обладнання 130 енергооб’єктів та 122 км електроліній. Такі заходи знижують аварійність енергосистеми й підвищують її надійність та стійкість», — повідомили в ДТЕК Дніпровські електромережі.

В рамках протиаварійної роботи енергетики усунули 26 тисяч дефектів — пошкоджень та обривів на проводах, ізоляції, контактних з’єднаннях мереж тощо. Усі ці роботи продовжують виконувати за умов воєнного часу, що значно ускладнює ремонти. Попри це компанія продовжує підвищувати надійність мереж і до кінця року планує усунути ще близько 5 тисяч дефектів. Для цього щодня залучено близько 100 бригад та в середньому 250 одиниць техніки.

Крім того, фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі розчистили від зелених насаджень майже 2 тисячі км повітряних електричних ліній. Це знизить аварійність мереж, особливо сільських районів приватної забудови, де найчастіше стаються відключення під час негоди.

При цьому аварійно-відновлювальні бригади продовжують оперативно усувати наслідки щоденних обстрілів.

«Ворог нещадно б’є по критичній інфраструктурі. Нині енергетики працюють у напруженому режимі, аби світло було в кожній оселі, — зазначив голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко. — В області періодично вводять стабілізаційні відключення для збалансування системи. Дякуємо мешканцям за розуміння. А ще підприємцям, які знизили споживання електрики».

З наближенням холодів жителів та підприємства області просять споживати електроенергію особливо помірно — вмикати енергоємні прилади по черзі, максимально знизити споживання електроенергії зранку з 07.00 до 11.00 та ввечері з 17.00 до 22.00. Наразі це найкраща підтримка енергетиків, котрі в режимі 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло.

22 червня 2026
Теплова енергетика За тиждень ОСР ДТЕК Мережі повернули світло до понад 400 тисяч осель у столиці та двох областях
19 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкти Дніпропетровщини
18 червня 2026
Теплова енергетика На шляху до енергетики: 11 підлітків Благодійного фонду «Шанс на зміни» відвідали ДТЕК Київські електромережі
17 червня 2026
Теплова енергетика Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі заживили 139 населених пунктів Дніпропетровщини після атаки на енергооб’єкт
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Київські електромережі повернув світло до усіх столичних осель після ворожого обстрілу
15 червня 2026
Теплова енергетика ОСР ДТЕК Мережі за тиждень повернули світло у понад 300 населених пунктів, знеструмлених обстрілами
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК повернув світло до 105 тисяч столичних осель після ворожого обстрілу
12 червня 2026
Теплова енергетика Плюс 824 енергонезалежних українців з початку року: як правильно підключити СЕС до мережі
10 червня 2026
Теплова енергетика Енергостійкість стає новим стандартом житла, – ДТЕК Мережі
09 червня 2026
Теплова енергетика За тиждень ОСР ДТЕК Мережі повернули світло до понад 360 тисяч осель у столиці та чотирьох областях