some-alt
Головна Новини Прес-релізи Енергетиків ДТЕК Одеські електромережі нагородили державними нагородами

Енергетиків ДТЕК Одеські електромережі нагородили державними нагородами

Міністр енергетики України Герман Галущенко та керівник Одеської ОВА Олег Кіпер нагородили державними нагородами енергетиків ДТЕК Одеські електромережі за особистий внесок кожного у забезпечення українців світлом під час війни.
Енергетиків ДТЕК Одеські електромережі нагородили державними нагородами

Чотирьох енергетиків ДТЕК Одеські електромережі нагородили за особистий внесок у відновлення мереж після бойових дій та забезпечення діяльності енергосистеми в умовах воєнного часу. Міністр енергетики та голова Одеської ОВА подякували всьому колективу компанії за героїчну роботу в умовах воєнного часу в регіоні, а також за допомогу у поверненні світла в домівки українців в інших областях, зокрема на Херсонщині, Донеччині, Львівщині, Вінниччині та деокупованій Київщині.

«Ми розуміємо, які виклики нас чекають попереду. Проте, впевнений, що ми вистоїмо завдяки відданій праці наших енергетиків — тих, хто несе світло, тих, хто щоразу доводить, що у ворога немає жодних шансів знищити нашу енергосистему. Тому хочу відзначити та подякувати кожному із вас за ту працю, яку ви робите для людей», − підкреслив Герман Галущенко, міністр енергетики України.

Безпосередньо на Одещині протягом минулого осінньо-зимового періоду, що був найскладнішим за всю історію незалежної України, енергетики ДТЕК Одеські електромережі шість разів підіймали енергосистему з нуля. Бригадам доводилося працювати під постійною загрозою обстрілів. Попри це їм вдалося відновити роботу 81 енергооб’єкта, пошкодженого ворожими обстрілами. Щоб лікарі мали змогу рятувати життя, бізнес − працювати, українці − бути на зв’язку з рідними та близькими та пересуватися країною — енергетики ДТЕК стали однією потужною командою, яка повертає світло в домівки українців.

«Хочу подякувати енергетиками — фахівцям, які цілодобово стоять на варті енергетичного фронту. Під час найскладнішої в історії України зими ви доклали максимум зусиль, щоб забезпечити першочергово роботу обʼєктів критичної інфраструктури − лікарень, котелень, обʼєктів водопостачання та водовідведення. Зима показала, що ваша праця є надважливою та колосальною. Тому вручення нагород — це ще одна можливість засвідчити вам свою повагу», − додав Олег Кіпер, голова Одеської обласної воєнної адміністрації.

Грамотою Міністерства енергетики України нагороджено Сергія Макарова, інженера з обслуговування релейного захисту. Нагрудним знаком «Відмінник енергетики» нагороджено Олександра Бугра, начальника центру з ремонту та експлуатації високовольтних ліній, Станіслава Богунова, майстра з ремонту та експлуатації високовольтних ліній та Олексія Гладких, інженера з ремонту та експлуатації розподільчих мереж.

Нагадаємо, у квітні 2023 року вісьмох енергетиків ДТЕК Одеські електромережі нагородили відзнакою Президента «За оборону України». Державну нагороду вручено за мужність під час ліквідації аварій на енергооб’єктах Одещини й забезпечення роботи об’єктів критичної інфраструктури під час бойових дій.

19 червня 2026
Теплова енергетика Ворог знову атакував енергооб’єкти Дніпропетровщини
18 червня 2026
Теплова енергетика На шляху до енергетики: 11 підлітків Благодійного фонду «Шанс на зміни» відвідали ДТЕК Київські електромережі
17 червня 2026
Теплова енергетика Енергетики ДТЕК Дніпровські електромережі заживили 139 населених пунктів Дніпропетровщини після атаки на енергооб’єкт
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК Київські електромережі повернув світло до усіх столичних осель після ворожого обстрілу
15 червня 2026
Теплова енергетика ОСР ДТЕК Мережі за тиждень повернули світло у понад 300 населених пунктів, знеструмлених обстрілами
15 червня 2026
Теплова енергетика ДТЕК повернув світло до 105 тисяч столичних осель після ворожого обстрілу
12 червня 2026
Теплова енергетика Плюс 824 енергонезалежних українців з початку року: як правильно підключити СЕС до мережі
10 червня 2026
Теплова енергетика Енергостійкість стає новим стандартом житла, – ДТЕК Мережі
09 червня 2026
Теплова енергетика За тиждень ОСР ДТЕК Мережі повернули світло до понад 360 тисяч осель у столиці та чотирьох областях
08 червня 2026
Теплова енергетика Ворог атакував 4 енергооб’єкти ДТЕК Дніпровські електромережі